Реєстрація | Вхід

Міс РТФ 2009

Міс РТФ 2009

   Ангели Чарлі, суперсекретний елітний спецпідрозділ, якому довіряють лише найважчі завдання. Шість красунь пройшли місячні випробування. За допомогою шарму, авантюризму жіночої витонченості та вбивчої привабливості Ангели Чарлі творять чудеса. Секретна місія враження всіх присутніх відбувалась 19.03.09 диско-клуб "Інтонація".
Доречі, в Ольги Полях було перехвачено фото учасниць таємного підрозділу.Тому маєте можливість ексклюзивного перегляду:

Міс РТФ 2009

Міс РТФ 2009

Міс РТФ 2009

Міс РТФ 2009

Міс РТФ 2009

Міс РТФ 2009

  Стало доброю традицією в КПІ на початку весни, пори квітучої та символізуючої красу і молодість, організовувати "Міс факультету". 19-го березня не оминув цей захід і Радіотехнічний факультет. Після напруженої підготовки (виснажливі багатогодинні репетиції, відпрацювання образу, фотосесії) на сцені диско-клубу "Інтонація" за звання кращої боролись шість конкурсанток. Кожна з учаснць окрім вроди продемонструвала свою природну обдарованість ,артистичні здібності, а також вміння поводитись на сцені. Весь конкурс проходив по сюжетній лінії, тематика якої Ангели Чарлі. Така специфіка в організації привернула ще більшу увагу глядачів та надала оригінальності заходу.

   Красуні демонстрували дефіле в різних образах; проявляли свої розумові здібності та уважність, даючи відповідь на запитання продемонстрованих у відеороликах;вихід у купальниках, де за сценарієм своєю чарівністю дівчата визволяли принца Черкаського не зміг відірвати жодного погляду присутніх:).

   Надзвичайно важко було компетентному жюрі визначитись з результатами, адже кожна з номінанток з найкращої сторони розкрила свій потенціал. Допомогу в цьому зробили і присутні, обравши «Міс глядацьких симпатій» Павлюченкову Агнесу (РС-71), а кращою за результатами інтернет голосування визнали Дзюбенко Надію (РТ-71). Крім того всі учасниці стали володарками спеціальних номінацій:

«Міс елегантність» - Яковленко Олена (РП-81),
«Міс оригінальність» - Павлюченкова Агнеса (РС-71),
«Міс чарівність» - Дзюбенко Надія (РТ-71),
«Міс сексуальність» - Демська Катерина (РВ-82),
«Міс артистичність» - Камінчук Катерина (РА-71),
«Міс танцю» -Соловйова Вероніка (РБ-81), вона ж і здобула головний титул «Міс РТФ 2009».

   Від імені адміністрації сайту висловлюєм подяку і вітання всім учасницям. Надіємось участь в даному заході стане приємним спогадом для кожної з них.
Окремі вітання переможниці, бажаєм тобі, Вероніка, сили й натхнення в підготовці до «Королеви КПІ», ну і звісно перемоги;).

   Загалом захід пройшов на досить високому рівні, за що окрема подяка всім, хто приймав участь в організації. Завдяки Курішку Євгену (РТ-62) вся подія висвітлена у фоторелізі, викладеному на сайті.

Міс РТФ 2009|ФОТОРЕЛІЗ

З.І. Захід відбувся за підтримки депутата Київміськради Андрієвського Д.І.
Організатор: Студентська рада РТФ, S.FAM

Офіційна група в контакті - vkontakte.ru/club8330243

Цитатка РТФ

Є незрозумілим кидання камінців у воду, якщо не спостерігати результат.
Смирнов В.П.

Додати цитатку

Розділи новин
Новини студради КПІ [5]
Новини студради РТФ [36]
Новини вченої ради РТФ [4]
Деканат РТФ [5]
Життя факультету [20]
Новини профспілкового комітету [2]
Форма входу
Міні-чат
Пошук
Друзі сайту
КПИ, РТФ. Группа РТ-91 (Р-204). Выпуск 1985 г.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостів: 1
Користувачів: 0